Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 03:33:56

Прокуратура захистила право держави на повернення 5 млн. грн. заборгованої бюджетної позички

06.03.2013   11:48

Господарським судом підтримано позицію прокуратури і не дозволено комерційному підприємству передати афільованій структурі майно, арештоване виконавчою службою.

У 2010 році суд задовольнив позов прокуратури про повернення державі одним з сільгосппідприємств області понад 5 млн. грн. заборгованої бюджетної позички. На виконання рішення суду виконавчою службою був накладений арешт на майно боржника.

Однак у 2012 році підприємство інспірувало позов до суду своєї афільованої комерційної структури, в якому заявлено претензії на арештовану сільськогосподарську техніку.

Прокуратура області має всі підстави вважати, що таким чином боржник намагався уникнути відповідальності. Тому на захист інтересів держави вона і вступила у вказаний процес, надавши суду змістовні заперечення та відповідні докази щодо необґрунтованості заявлених на майно претензій.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини