Чернігівська команда КВК "7 * Я" зайняла перше місце на Міжнародному фестивалі гумору в Брянську
1-2 березня в російському місті Брянську проходив 22-й Міжнародний фестиваль гумору "Шумний Балаган +", в якому взяли участь команди КВН та СТЕМ з Росії, України, Білорусі та Придністров'я.

Чернігівська команда КВK "7*Я" зайняла перше місце на Міжнародному фестивалі гумору в Брянську
Формат фестивалю вже декілька років поспіль є таким: у перший день команди показують виступ до 20 хвилин, а на наступний день в гала-концерті вже з'являються із вибраними журі номерами й мініатюрами.
Україну представляли дві команди КВК: "7*Я" (Чернігів) та "ТБПЧ" (Рівне).
І чернігівській команді, підкріпленої капітаном житомирської команди КВН "Дай 5" Віктором Журавським, вдалося посісти перше місце фестивалю. Потрібно відзначити, що "7*Я" вже досягала такого результату на фестивалі 2011 року, а взагалі для неї це був вже п'ятий "Шумний Балаган".
Головним же переможцем "Шумний балаган +"- володарем Гран-прі, як і роком раніше, стала команда КВН "ПеПе" з Гомеля.
Останні новини Чернігівщини
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.
Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32
Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.