Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 15:03:42

У Ніжині виявлено артснаряд

02.03.2013   08:27

28 лютого о 13:05 у м. Ніжин до служби "101" надійшло повідомлення про те, що власник одної з присадибних ділянок по вул. Пушкіна під час проведення робіт по ремонту фундаменту житлового будинку відкопав з землі схожий на застарілий боєприпас предмет.

У Ніжині виявлено артснаряд

У Ніжині виявлено артснаряд

На місце події оперативно прибули фахівці районної служби цивільного захисту. Вони ідентифікували знахідку, як 76-міліметровий артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни. 
1 березня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Чернігівській області вибухонебезпечний предмет вивезено у спеціально визначене місце та о 13:20 знищено.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.