Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:20:16

В останні дні лютого лісники Чернігівщини провели аукціон, колегію та нараду

01.03.2013   09:16Агенцiя

На останній зимовій колегії розглядалася низка актуальних питань. На торгах реалізували 80% запропонованої необробленої деревини

Перед початком торгів відбулася нарада, яку провів начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Лозицький.

- Постійно треба думати про економіку, не забувати про подорожчання пального - наголошував Валерій Григорович. - Адже заготівля кожного кубометра деревини стає дорожчою. Варто підприємствам активно й цілеспрямовано працювати з клієнтами: на складах ще є залишки деревини.

Настає напружений весняний період. Отож на посадці лісу (а людей скрізь обмаль) варто інтенсивніше використовувати техніку. На часі й закупівля нової.

Валерій Лозицький також зосереджував увагу присутніх і на тому, щоб лісогосподарські підприємства заробляли кошти в результаті побічних видів діяльності.

На торги було виставлено 60 тис.м3 необробленої деревини. На аукціоні в ролі покупців виступили 97 учасників цього заходу, а продавцями стали всі 11 держлісгоспів області.

Представлена на торги продукція була реалізована на 80 %.

На останній зимовій колегії розглядалася низка актуальних питань.

З доповіддю "Про стан відтворення лісів, створення плантацій швидкоростучих лісових порід у 2012 році та завдання на 2013-й і стан лісового насінництва і лісонасіннєвої справи" виступив головний спеціаліст відділу лісового господарства Чернігівського ОУЛМГ Володимир Перев'язко. Він зазначив, що на початок року стовідсотково перевірено заготовлений насіннєвий фонд.

У нинішньому році потрібно забезпечити максимальний збір насіння з об'єктів постійної насіннєвої бази та окремо проводити висів. І неухильно дотримуватися оптимальних строків заготівлі, перероблення та зберігання насіння. А також не порушувати технології його переробки.

"Ефективність використання енергоресурсів за 2012 рік" - тема виступу головного спеціаліста відділу лісосировинних ресурсів Володимира Кирієнка.

Про готовність держлісгоспів до цьогорічного пожежонебезпечного періоду доповідав на колегії заступник начальника відділу лісового господарства Микола Ковбас. Наголошувалося на завершенні розробки мобілізаційно-оперативних планів ліквідації лісових пожеж на нинішній рік, відповідно до ст.31 Лісового кодексу України; на посиленні роботи по виконанню запланованих санітарно-оздоровчих заходів у лісах і їх протипожежного облаштування.

Микола Пиріг, начальник відділу мисливського господарства, розповів присутнім про здійснені рейди-перевірки зимівлі тварин та про заготовлену кормову базу.

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.