Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 19:53:38

Стан вулично-шляхової мережі в Чернігівській області

28.02.2013   13:50Агенцiя

Проведені Департаментом ДАІ МВС України та УДАІ УМВС України в Чернігівській області обстеження показали, що впродовж останніх місяців на проїзній частині доріг загального користування та вулицях населених пунктів утворилася значна ямковість, а на деяких ділянках покриття проїзної частини практично зруйновано.

Такий стан вулично-дорожньої мережі призвів до того, що швидкість транспортного потоку на таких ділянках складає не більше 30 км/год, чим завдаються значні збитки транспортній галузі країни. Окрім цього, з метою об'їзду зруйнованих ділянок доріг водії вимушені виїжджати на смугу зустрічного руху, створюючи при цьому аварійні ситуації.

На сьогоднішній день за наслідками обстеження вулично-шляхової мережі працівниками ДАІ притягнуто 97 винних посадових осіб до відповідальності та видано 210 приписів на усунення виявлених недоліків у терміни, передбачені вимогами ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану".

Ділянки вулично-дорожньої мережі, на яких ямковість загрожує безпеці руху, позначаються дорожніми знаками 1.10 "Нерівна дорога", 1.12 "Вибоїна", які встановлюються разом з дорожніми знаками 3.29 "Обмеження максимальної швидкості 40 км/год".

На даний час дорожніми організаціями ліквідовано 5680 м2 ямковості на протяжності 108 км. автодоріг державного значення, потрібно ліквідувати 11010 м2. на загальній протяжності 407 км.

Шановні водії! Враховуючи незадовільний стан дорожнього покриття Державтоінспекція Чернігівщини просить Вас вибирати безпечну швидкість руху, з метою вчасного реагування на ямковість. Вирушаючи в дальню дорогу не забувайте комплектувати багажник автомобіля першими найнеобхіднішими інструментами, що можуть знадобитись в процесі руху.


Прес-служба Державтоінспекції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.