Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 01:01:59

Волонтери - добровільні помічники податківців

28.02.2013   08:07

Кожна людина з дитинства мріє про заможне та безтурботне життя, одержання якісної освіти, цікаву та високооплачувану роботу, щасливе майбутнє своїх дітей.

Волонтери

Волонтери

Проте, мабуть, далеко не кожен замислюється, що заможною країна може бути тільки при сумлінному виконанні її громадянами конституційного обов'язку зі сплати податків.
Міськімі податківцями велика увага приділяється вихованню податкової грамотності майбутніх платників податків.

Вони роблять усе для того, щоб майбутні платники податків вільно орієнтувалися у нормах податкового законодавства, тому що переконані: освічений платник - це сумлінний платник. Саме з цією метою у податковій інспекції проводяться різноманітні заходи за участю молоді, одним з яких  є День відкритих дверей.

Такі дні стали доброю традицією. Робота з молоддю є важливою, оскільки формування високої податкової культури необхідно починати вже з молодшого віку.

Цього разу було запрошено студентів Чернігівського технологічного університету. Студентам розповіли суть кампанії декларування, роздали друковану продукцію листівки, брошури та провели акцію поблизу Макдональдса.

Такі заходи підвищують рівень обізнаності  молоді щодо обов'язків зі сплати податків, зборів, обов'язкових платежів, та є надзвичайно важливим  для подальшого розвитку суспільства.

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини