Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 12:32:51

Волонтери - добровільні помічники податківців

28.02.2013   08:07

Кожна людина з дитинства мріє про заможне та безтурботне життя, одержання якісної освіти, цікаву та високооплачувану роботу, щасливе майбутнє своїх дітей.

Волонтери

Волонтери

Проте, мабуть, далеко не кожен замислюється, що заможною країна може бути тільки при сумлінному виконанні її громадянами конституційного обов'язку зі сплати податків.
Міськімі податківцями велика увага приділяється вихованню податкової грамотності майбутніх платників податків.

Вони роблять усе для того, щоб майбутні платники податків вільно орієнтувалися у нормах податкового законодавства, тому що переконані: освічений платник - це сумлінний платник. Саме з цією метою у податковій інспекції проводяться різноманітні заходи за участю молоді, одним з яких  є День відкритих дверей.

Такі дні стали доброю традицією. Робота з молоддю є важливою, оскільки формування високої податкової культури необхідно починати вже з молодшого віку.

Цього разу було запрошено студентів Чернігівського технологічного університету. Студентам розповіли суть кампанії декларування, роздали друковану продукцію листівки, брошури та провели акцію поблизу Макдональдса.

Такі заходи підвищують рівень обізнаності  молоді щодо обов'язків зі сплати податків, зборів, обов'язкових платежів, та є надзвичайно важливим  для подальшого розвитку суспільства.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:27

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

На Чернігівщині за добу виявили 23 хворих на COVID-19

На Чернігівщині за добу виявили 23 хворих на COVID-19 12:12

За даними щоденного моніторингу, в області станом на ранок підвтерджено інфікування коронавірусом ще 23 людей. По 2 хворих виявили у Носівському та Чернігівському районах, у Ніжині й Прилуках, 4 випадки - в Ічнянському районі, 3 - в Козелецькому районі, 1 - у Ніжинському районі та 7 - у Чернігові.

Виконком Чернігівської міськради ухвалив рішення про демонтаж незаконного об’єкта

Виконком Чернігівської міськради ухвалив рішення про демонтаж незаконного об’єкта 09:20

6 серпня виконком Чернігівської міської ради на своєму засіданні прийняв рішення про демонтаж частини бетонного паркану, встановленого власником на земельних ділянках, що належать місту і передані в постійне користування управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Чернігівська область виконала план призовної кампанії. ВІДЕО

Чернігівська область виконала план призовної кампанії. ВІДЕО 09:06

6 серпня у Чернігівській ОДА відбувся брифінг за підсумками весняно-літньої призовної кампанії.

Виборче законодавство та його застосування

Виборче законодавство та його застосування 09:02

Вибори за новими правилами, календар виборів, особливості висування кандидатів та роботи комісій, агітація та робота з медіа, роль старост у виборчому процесі – про ці та інші питання вели мову представники ОТГ Чернігівщини та експерти під час семінару «Виборче законодавство та його застосування».