Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 26 лютого по 08 годину 27 лютого 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі. Загинула 1 людина.
1. Пожежа в житловому секторі Корюківський р-н, с. Наумівка О 09 год. 00 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем знищено підлогу на площі 1 кв.м. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1926 р.н. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 50 грн. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.
2. Пожежа в житловому секторі Козелецький р-н, с. Патюти О 19 год. 45 хв. сталася пожежа сінника. Вогнем знищено сінник та 5 т сіна. Причина - підпал. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Овдіївська О 21 год. 09 хв. сталася пожежа електрощитової в 3-поверховому житловому будинку, що обслуговує КП "СЕЗ". Вогнем знищено електрощитову. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 6 одиниць спеціальної техніки та 8 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.