Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 05:04:05

Вустами випускників... важливий вибір - просте рішення

21.11.2011   10:09Агенцiя

Учні, закінчивши школу, опиняються на роздоріжжі, де кожна з доріг веде в доросле життя. Тому протягом останнього року навчання ми, сьогоднішні випускники, маємо вирішити, яким шляхом прямувати далі.

Це непростий і дуже відповідальний вибір, адже від нього залежить подальша доля людини, її соціальне становище й благополуччя. Це перше доросле рішення школяра одинадцятого класу.

Порадниками випускника, які допомагають зробити вірний крок, є батьки. Адже хто, як не вони, краще знають здібності, нахили й уподобання своєї дитини? На рішення також можуть впливати вчителі, друзі, засоби масової інформації, а також сімейні традиції, популярність та престижність тієї чи іншої професії.

Але не менш важливим для молодої людини є й усвідомлення власного вибору та шляхів його реалізації. У цьому учневі допомагає встановлений державною службою зайнятості профорієнтаційний термінал, який містить всебічну інформацію про актуальні на ринку праці професії та навчальні заклади. Він легкий у користуванні, адже вся інформація розміщена в блоках та пунктах. Дані постійно оновлюються. З кожною дією на екрані пропонуються подальші можливі кроки. Робота з терміналом потребує небагато часу, тому учні можуть ним користуватися на перервах і не витрачати години на пошук потрібних сайтів в Інтернеті.

Хочу подякувати службу зайнятості від себе особисто, а також від цьогорічних випускників нашої школи за таку інноваційну розробку, яка допомагає молоді зробити зважений професійний вибір.

Настя Леоненко, учениця 11-Є класу школи № 3 м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.