Вустами випускників... важливий вибір - просте рішення
Учні, закінчивши школу, опиняються на роздоріжжі, де кожна з доріг веде в доросле життя. Тому протягом останнього року навчання ми, сьогоднішні випускники, маємо вирішити, яким шляхом прямувати далі.
Це непростий і дуже відповідальний вибір, адже від нього залежить подальша доля людини, її соціальне становище й благополуччя. Це перше доросле рішення школяра одинадцятого класу.
Порадниками випускника, які допомагають зробити вірний крок, є батьки. Адже хто, як не вони, краще знають здібності, нахили й уподобання своєї дитини? На рішення також можуть впливати вчителі, друзі, засоби масової інформації, а також сімейні традиції, популярність та престижність тієї чи іншої професії.
Але не менш важливим для молодої людини є й усвідомлення власного вибору та шляхів його реалізації. У цьому учневі допомагає встановлений державною службою зайнятості профорієнтаційний термінал, який містить всебічну інформацію про актуальні на ринку праці професії та навчальні заклади. Він легкий у користуванні, адже вся інформація розміщена в блоках та пунктах. Дані постійно оновлюються. З кожною дією на екрані пропонуються подальші можливі кроки. Робота з терміналом потребує небагато часу, тому учні можуть ним користуватися на перервах і не витрачати години на пошук потрібних сайтів в Інтернеті.
Хочу подякувати службу зайнятості від себе особисто, а також від цьогорічних випускників нашої школи за таку інноваційну розробку, яка допомагає молоді зробити зважений професійний вибір.
Настя Леоненко, учениця 11-Є класу школи № 3 м. Чернігова
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.