Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 15:17:37

Під час робочої зустрічі у Чернігівській митниці обговорили перспективи зовнішньоекономічної активності підприємств регіону

21.02.2013   16:26

У приміщенні Чернігівської митниці відбулась робоча зустріч керівництва митниці з представниками підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність у регіоні. До розмови запросили керівників підприємств, що є найбільшими імпортерами бюджетоформуючих товарів. На даний час це 16 потужних підприємств.

Начальник митниці Олександр Іванов довів до присутніх основні завдання митниці, що стосуються забезпечення надходження податків до Держбюджету в повному обсязі та чіткого дотримання вимог митного законодавства. Представники суб'єктів господарювання надали прогнози щодо активності здійснення підприємствами зовнішньоекономічної діяльності у поточному році, поділились проблемами, що впливають на здійснення цієї діяльності, відмітили позитивні моменти, що відбулись у співпраці з митницею. Лише 15 відсотків суб'єктів прогнозують можливий приріст виробництва на 10-20% порівняно з минулим роком, а відповідно й збільшення обсягів імпорту та ввезення іноземних інвестицій. Решта присутніх підтвердили обсяги імпорту та суми податків на рівні 2012 року.  Підприємства, продукція яких має сезонний характер, очікують активізацію зовнішньоекономічної діяльності з початком сільськогосподарських робіт, тобто у березні - квітні 2013 року.

За результатами зустрічі начальником митниці було надано ряд розпоряджень для оперативного вирішення деяких організаційних питань в роботі митниці і її структурних підрозділів. Присутні оцінили діяльність митниці, як  більш прозору і зрозумілу для суб'єктів господарювання, позитивно висловились стосовно організації роботи підрозділів митного оформлення та висловили пропозиції щодо її вдосконалення.

***
Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф 13:18

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня 13:03

У Чернігівській області 27 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.