Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:55:16

Віконні шахраї, що “приліпилися” до В.Атрошенка

20.02.2013   16:30Агенцiя

Сьогодні деякі абсолютно вільні, а за ними навіть підневільні ЗМІ Чернігівщини поширили інформацію, засвідчену правоохоронцями, про те, що в області з’явилися підступні й винахідливі шахраї, які укладають договори з населенням на встановлення металопластикових вікон за пільговою ціною. Беруть у людей передоплату, дають натомість якийсь “лівий” папірець, а потім – ні грошей, ні вікон.

Але якби то були просто шахраї з великої дороги, так то би півбіди. Гірше те, що вони, як ті провокатори, прикриваються та втираються в довіру до людей, стрясаючи повітря світлим іменем народного депутата України Владислава Атрошенка.

У прес-службі названого депутата просто вражені з такої страшної підступності. Чому саме депутат Атрошенко?!! Чому не “приплели” до тих вікон, скажімо, депутата-комуніста Лещенка чи мажоритарника Ляшка?

А тим часом справді до прес-служби народного депутата України Владислава Атрошенка надходять повідомлення від голів сільських рад Чернігівського району про те, що “в районі з’явилися особи, які користуючись високою довірою до Владислава Анатолійовича серед населення, представляються помічниками народного депутата і збирають кошти нібито на встановлення металопластикових вікон за пільговою ціною…”

Найбільше в цій ситуації насторожує те, що пройдисвіти називають себе помічниками народного депутата Атрошенка. І це може бути не спроста. Бо деякі помічники (якщо вони помічники!) поважного політика і справді ведуть себе часом як ті спритні хлопці, що вставляють (на словах) пластикові вікна, а насправді “вставляють” людей.

А тому поки міліція працюватиме над пошуком депутатських помічників-перевертнів, пану депутатові вартувало би, напевно, придивитись пильно до своїх помічників, що натуральні. Чи не з цих таки помічників скопіювали стиль та манери ті віконні “штірліци”, що посягнули на добре і не заплямоване ім’я Владислава Анатолійовича Атрошенка?!!

Поки ж прес-служба народного депутата України продовжує бити у всі дзвони і готова калатати хоч у порожні баняки, аби довести, що ні сам пан депутат Владислав Атрошенко, ні його представники не мають жодного відношення до дій цих невстановлених осіб.

“Будьте обережні!, – закликає прес-служба В. Атрошенка. – З вищезгаданою пропозицією до вас можуть звертатися тільки шахраї, тому радимо негайно повідомляти правоохоронні органи…”


http://www.hvilya.com/news/vikonni_shakhraji_shho_prilipilisja_do_v_atroshenka/2013-02-20-1913

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.