Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:26:32

2013 рік – рік дитячої творчості

20.02.2013   11:08Агенцiя

Мета заходів, які буде проведено цього року, – сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей, організація змістовного дозвілля, удосконалення виховної роботи та розбудова системи позашкільної освіти.

Зацікавити дитину, сприяти її розвиткові, заохотити до самореалізації, до творчості – завдання кожного суспільства. У теперішній час все більше зростає інтерес до арт-терапії як методу зцілення за допомогою творчості. Арт-терапія має численні можливості для ефективного застосування в медицині, є незамінним помічником у вирішенні багатьох питань, які стосуються покращення емоційного стану дитини, що, в свою чергу, безумовно впливає на стан її фізичного здоров’я.

Протягом останніх трьох років впроваджується арт-терапія і в Чернігівській обласній дитячій лікарні.

З ініціативи головного лікаря Карети О.П. з 2009 року у лікарні працює виставка творів художника Пенського І.І., члена Національної спілки художників України, лауреата премії ім. Ю.Коцюбинського. Твори митця представлені в Міністерстві культури України, фондах Чернігівського обласного художнього музею, музеях України, Росії, Швеції, приватних зібраннях шанувальників мистецтва за кордоном (США, Англії, Франції, Німеччини та інших країнах).

Щоденно виставку відвідують діти, які перебувають на лікуванні. Картини Пенського І.І. приваблюють своєю чарівною красою та неповторністю. Важливо, що твори митця збагачують духовність кожної дитини, діють на естетичні почуття, сприяють гармонійному розвитку особистості. Після перегляду виставки діти відчувають радість, захоплення, деякі з них приходять на виставку по декілька разів, бажають познайомитися з художником та навчитися малювати.

У відділеннях обласної дитячої лікарні проводиться робота по впровадженню арт-терапії. Враховуючи специфіку фізичного й психічного стану хворих дітей, а також їх вікові та психологічні особливості вихователі працюють за такими напрямками: арт-терапія, ігротерапія, казкотерапія та використання мистецтва орігамі та квілінгу. Постійно діє виставка дитячих робіт «Світ очима дітей».

Особливої уваги заслуговує впровадження музикотерапії, що також має позитивний вплив на психофізичне самопочуття дітей. Налагоджена співпраця з Чернігівськими школами мистецтв та музичними школами, учні яких знайомлять дітей зі своєю творчістю та раз на тиждень дають концерти для маленьких пацієнтів лікарні.

У виставковій залі відбувається поєднання музичного мистецтва та образотворчої діяльності, яке сприяє швидшому одужанню дітей.

 

http://www.uoz.cn.ua/news292.htm

 

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини