Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 01:57:32

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

20.02.2013   09:15

За минулу добу органами внутрішніх справ області по 55 кримінальним правопорушенням встановлені особи, які їх скоїли, з них: 10 крадіжок індивідуального майна, 3 крадіжки колективного майна, 1 крадіжка державного майна, 5 фактів тілесних ушкоджень, 3 факти шахрайства, 2 пограбування, 1 факт кримінального правопорушення проти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, 1 факт проти трудових прав і свобод людини, 1 факт перевищення влади, 1 факт кримінального правопорушення проти громадського порядку, 1 факт перевищення влади, 1 факт вилучення наркотиків, 1 факт вилучення зброї, боєприпасів, 1 факт порушення правил адміннагляду, 4 факти умисного пошкодження майна, 1 факт підробки документів, 2 факти інших кримінальних правопорушень, 2 факти господарчих кримінальних правопорушень, 1 факт кримінального правопорушення проти життя та здоров'я осіб, 10 фактів привласнення, розтрати майна, 1 факт кримінального правопорушення проти власності, 3 факти іншого службового правопорушення, 1 факт кримінального правопорушення проти правосуддя, 1 факт розпутних дій.

На території області виникло 2 пожежі.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 256 адмінпротоколів, з них: 9 - за дрібне хуліганство, 38 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 20 водіїв, складено 152 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.