Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:35:28

За продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім податковою службою Чернігівщини анульовано 54 ліцензії

15.02.2013   12:12Агенцiя

В області посилено контроль за недопущенням продажу суб'єктами господарювання алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 річного віку.

Як повідомили у Регіональному управлінні Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Чернігівській області, протягом 2012 року було анульовано 54 ліцензії за продаж неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що  в 2,5 рази більше, ніж у 2011 році. Порушники оштрафовані на 142,8 тис. грн.

Фахівці податкової служби області спільно з працівниками  відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Чернігівській області провели 22 перевірки оптово-роздрібних торговельних мереж, які продають алкогольні напої та тютюнові вироби. Під час рейдів виявлено 23 факти продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Анулювано 17 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном.

Крім того, за матеріалами перевірок, які надійшли до регіонального управління від  УМВС України у Чернігівській області, анульовано 37 ліцензій.

ДПС у Чернігівській області попереджає, що за порушення ст. 15-3 Закону України № 481-95-ВР від 19.12.1995 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями,  а саме - при продажу  алкогольних напоїв особі, яка не досягла 18 років, передбачена відповідальність – анулювання ліцензії та штраф у розмірі 6800 гривень.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ