Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:19:57

Кримінально-виконавча інспекція відзначила своє десятиріччя

19.11.2011   19:11Агенцiя

Привітати їх з цією приємною подією прийшли начальник управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Чернігівській області Іван Кочубей, начальник Чернігівського юридичного коледжу Олександр Олійник, заступник голови Чернігівської міської ради Станіслав Віхров, представники обласної адміністрації, прокуратури та громадських організацій.

Начальник кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області Євген Скалюн підготував для колег та гостей привітання та слова подяки.
Запрошені тепло вітали винуватців торжества зі святом, наголошували на важливому значенні їхньої діяльності для повноцінного функціонування і розвитку Чернігівщини зокрема і держави загалом.

Полковник внутрішньої служби Іван Кочубей відзначив, що праця інспекторів відповідальна, важка і часто невдячна. Адже вони змушені виступати посередниками між законом, державою і громадянами, які скоїли правопорушення, а іноді і справжній злочин. Він також зазначив, що своєю напруженою, повсякденною працею, організаційними здібностями, цілеспрямованістю, сильним характером та толерантністю працівники кримінально-виконавчої інспекції Чернігівщини забезпечують реалізацію завдань у справі подальшого зміцнення законності й правопорядку української державності, створюють умови до наближення пенітенціарної системи України до європейських норм і стандартів.

Євген Скалюн висловив глибоке переконання, що колектив інспекції в Чернігівській області дуже професійний, націлений на конструктивну співпрацю з громадянами та органами влади і побажав плідної праці на благо Чернігівщини та України. Начальник управління Іван Кочубей, заступник голови Чернігівської міської ради Станіслав Віхров, начальник інспекції Євген Скалюн під бурхливі оплески усіх присутніх вручили працівникам, які сумлінно ставились до виконання службових обов’язків та досягли позитивних результатів у службовій діяльності, почесні грамоти, грошові винагороди, оголосили подяки та надали спеціальні звання. Загалом було заохочено близько 50 співробітників кримінально-виконавчої інспекції Чернігівщини.

Яке ж свято без танців та пісень! Урочистості було завершено святковим концертом, у якому взяли участь співробітники кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області.

Прес-служба управління з питань виконання покарань у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ