Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 15:36:22

При проходженні прикордонного контролю виникла підозра...

12.02.2013   16:55Агенцiя

Кордон за тиждень

Вилучення автомобілів литовської реєстрації у громадян країн СНД, які використовували при цьому підроблені доручення на право керування, за останні роки стало звичайним. Але щоб на цьому попалася вже і громадянка Литви!..

9 лютого, близько півночі в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення “Грем’яч” на виїзд з України прибув легковий автомобіль “Хюндай матрікс” зареєстрований в Литві. Керувала авто 59-ти річна громадянка Литви.

При проходженні прикордонного контролю виникла підозра щодо дійсності доручення на право керування автомобілем, після чого його направили зі смуги руху “зелений коридор” на смугу руху “червоний коридор”, де спільно зі співробітниками митниці провели повну ідентифікацію транспортного засобу, перевірили відповідність оформлення документів на право керування та технічний паспорт.

В результаті встановлено, що нотаріус, який у 2012 році “засвідчив доручення”, припинив свою професійну діяльність ще навесні 2009 року, а в самому документі перекладеному на російську мову є численні орфографічні помилки.

Автомобіль вилучений. Сума його оцінки буде встановлена співробітниками митниці.
Загалом за минулий тиждень, з 4 по 10 лютого 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 58,5 тис. громадян та 13,5 тис. транспортних засобів, затримано 2 порушника державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 70 осіб, на яких накладено штрафів на суму 11356 гривень. Через державний кордон не пропущено 22 особи, з яких 5 – діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 26900 гривень.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби, підполковник

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини