Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 18:26:53

Обговорили питання розвитку цивільного захисту Чернігівщини

19.11.2011   10:50

17 листопада на Чернігівщині з робочим візитом побував директор департаменту цивільного захисту МНС України Василь Квашук. В програмі його перебування було ознайомлення зі станом виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року №156 зі змінами щодо розробки та затвердження “Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2012-2015 роки”.

Зокрема, управлінням МНС в області спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації було розроблено проект зазначеної програми, який надано на погодження до облдержадміністрації і передбачає фінансування з обласного та місцевих бюджетів заходів щодо захисту населення і територій.

В ході візиту, відбулась зустріч із заступником голови Чернігівської облдержадміністрації Наталією Білоус, під час якої було досягнуто домовленості щодо сприяння у схваленні вищезазначеної регіональної програми та винесення її на розгляд найближчої сесії облради для подальшого затвердження. Крім того, були обговорені питання фінансування з місцевих бюджетів заходів протимінної діяльності, проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, попередження аварійних ситуацій, пов’язаних із падінням зелених насаджень.

Однією з актуальних тем стало обговорення питання руйнування ерозійними процесами від дощових вод схилу в м. Новгород-Сіверський, де до зони негативного впливу підпадає 25 будинків, готель “Слов’янський” та дорожнє покриття дванадцяти вулиць. Для проведення робіт пов’язаних з ліквідацією зсувних процесів необхідно понад 10,3 млн. грн. В свою чергу Василь Квашук запевнив керівництво облдержадміністрації, що МНС України всіляко сприятиме вирішенню питань щодо виділення коштів на державному рівні, а Наталія Білоус наголосила, що і обласна державна адміністрація допомагатиме у проведенні протизсувних заходів на регіональному рівні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.