Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 10:53:59

Обговорили питання розвитку цивільного захисту Чернігівщини

19.11.2011   10:50

17 листопада на Чернігівщині з робочим візитом побував директор департаменту цивільного захисту МНС України Василь Квашук. В програмі його перебування було ознайомлення зі станом виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року №156 зі змінами щодо розробки та затвердження “Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2012-2015 роки”.

Зокрема, управлінням МНС в області спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації було розроблено проект зазначеної програми, який надано на погодження до облдержадміністрації і передбачає фінансування з обласного та місцевих бюджетів заходів щодо захисту населення і територій.

В ході візиту, відбулась зустріч із заступником голови Чернігівської облдержадміністрації Наталією Білоус, під час якої було досягнуто домовленості щодо сприяння у схваленні вищезазначеної регіональної програми та винесення її на розгляд найближчої сесії облради для подальшого затвердження. Крім того, були обговорені питання фінансування з місцевих бюджетів заходів протимінної діяльності, проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, попередження аварійних ситуацій, пов’язаних із падінням зелених насаджень.

Однією з актуальних тем стало обговорення питання руйнування ерозійними процесами від дощових вод схилу в м. Новгород-Сіверський, де до зони негативного впливу підпадає 25 будинків, готель “Слов’янський” та дорожнє покриття дванадцяти вулиць. Для проведення робіт пов’язаних з ліквідацією зсувних процесів необхідно понад 10,3 млн. грн. В свою чергу Василь Квашук запевнив керівництво облдержадміністрації, що МНС України всіляко сприятиме вирішенню питань щодо виділення коштів на державному рівні, а Наталія Білоус наголосила, що і обласна державна адміністрація допомагатиме у проведенні протизсувних заходів на регіональному рівні.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини