Обговорили питання розвитку цивільного захисту Чернігівщини
17 листопада на Чернігівщині з робочим візитом побував директор департаменту цивільного захисту МНС України Василь Квашук. В програмі його перебування було ознайомлення зі станом виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року №156 зі змінами щодо розробки та затвердження “Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2012-2015 роки”.
Зокрема, управлінням МНС в області спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації було розроблено проект зазначеної програми, який надано на погодження до облдержадміністрації і передбачає фінансування з обласного та місцевих бюджетів заходів щодо захисту населення і територій.
В ході візиту, відбулась зустріч із заступником голови Чернігівської облдержадміністрації Наталією Білоус, під час якої було досягнуто домовленості щодо сприяння у схваленні вищезазначеної регіональної програми та винесення її на розгляд найближчої сесії облради для подальшого затвердження. Крім того, були обговорені питання фінансування з місцевих бюджетів заходів протимінної діяльності, проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, попередження аварійних ситуацій, пов’язаних із падінням зелених насаджень.
Однією з актуальних тем стало обговорення питання руйнування ерозійними процесами від дощових вод схилу в м. Новгород-Сіверський, де до зони негативного впливу підпадає 25 будинків, готель “Слов’янський” та дорожнє покриття дванадцяти вулиць. Для проведення робіт пов’язаних з ліквідацією зсувних процесів необхідно понад 10,3 млн. грн. В свою чергу Василь Квашук запевнив керівництво облдержадміністрації, що МНС України всіляко сприятиме вирішенню питань щодо виділення коштів на державному рівні, а Наталія Білоус наголосила, що і обласна державна адміністрація допомагатиме у проведенні протизсувних заходів на регіональному рівні.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.