Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:01:50

Економічні злочини стали темою прес-конференції, яка відбулась в управлінні внутрішніх справ

02.02.2013   11:56

В приміщенні сектору зв'язків з громадськістю УМВС України в Чернігівській області відбулася прес-конференція, яку провів для місцевих журналістів тимчасово виконуючий обов'язки начальника управління по боротьбі з економічною злочинністю УМВС Дмитро Ценов.

Керівник підрозділу розповів представникам ЗМІ про останні розкриті злочини, зокрема викриття хабарників, дав оцінку роботі підрозділів БЕЗ області за 2012 рік, відзначив позитивні тенденції в розкритті злочинів.

Свій виступ Дмитро Миколайович розпочав з озвучення основних вимог МВС України в 2012 році - проведення ряду організаційних та практичних заходів по декриміналізації економіки регіону. Потім перейшов до статистики. Дмитро Ценоз зокрема сказав: «За минулий рік Управлінням виявлено 791 злочин, з яких 231 відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких. З числа виявлених злочинів - 126 - розкрадання. Закінчено провадження та направлено до суду 772 злочини. Забезпечено відшкодування матеріальних збитків на суму близько 640 тисяч гривень.

У бюджетній сфері виявлено 202 злочини, з них 15 зі збитком понад 100 тисяч гривень, в т.ч. 2 - понад 1 мільйон гривень.

Виявлено злочинів, пов'язаних з освоєнням коштів держбюджету - 134, місцевого - 60. Злочинів з субвенціями всіх рівнів - 19, державних цільових програм - 110, держзакупівель - 44, ПДВ - 8, інших злочинів - 80.

Виявлено 84 злочини, пов'язані з виділенням і використанням коштів загальнодержавних та обласних програм, що діють в агропромисловому комплексі області, сфері освіти, охорони здоров'я, будівництва, ЖКГ та соцзахисту населення». 

Доповідач також зазначив, що на постійній основі проводиться робота по супроводу бюджетних коштів, виділених на потреби житлово-комунального господарства в тому числі субвенцій, субсидій, а також за різними цільовими програмами. В результаті проведених заходів в цій сфері в 2012 році виявлено 44 злочини. Особлива увага приділяється виявленню фактів зловживань з боку посадових осіб-розпорядників бюджетних коштів.

Управлінням постійно проводиться аналіз процесів фінансування державних та регіональних програм у розрізі запланованих і розподілених асигнувань, а також діяльності їх розпорядників, з метою встановлення шляхів виведення бюджетних коштів у тіньовий обіг через підприємства з ознаками фіктивності. Для відстеження та моніторингу виділених бюджетних коштів, а також запобігання фактів їх розкрадання, до складу конкурсних комітетів включені співробітники ДСБЕЗ.

В результаті вжитих заходів виявлено 81 злочин у відношенні розпорядників бюджетних коштів, з них: 44 злочини стосовно розпорядників районного та міського бюджетів (керівники установ освіти, охорони здоров'я та сільських рад), 33 державного бюджету (бюджетні установи, організації) і 4 обласного бюджету (керівники комунальних підприємств).

Виявлено 112 злочинів у сфері службової діяльності, з них 56 злочинів скоєних службовими особами органів влади та управління, 33 злочини скоєні службовими особами контролюючих органів, в т.ч. 8 фактів хабарництва. Загальна сума отриманих хабарів склала 43 тисячі гривень. За матеріалами УДСБЕЗ працівниками УБОЗ складено 9 адміністративних протоколів про корупцію.

Наприкінці зустрічі журналісти мали змогу задати Дмитру Миколайовичу ряд запитань, на які отримали змістовні відповіді.
 

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини