Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 31 січня по 08 годину 01 лютого 2013 року
МНС
Надзвичайні ситуації:
30 січня 2013 року об 11 год. 20 хв. в с. Петрівка, Борзнянського району, сталася пожежа житлового будинку. На місці пожежі виявлено тіла 3-х загиблих: гр. Л., 1932 р.н., гр. Л., 1931 р.н. та гр. Л., 1954 р.н.
Доповнення до пожежі: На місці пожежі, яка сталася 30 січня 2013 року в с. Петрівка, Борзнянського району, було виявлено тіло гр. Л., 1954 р.н.
Інші повідомлення:
31 січня 2013 року о 12 год. 20 хв. в м. Чернігів, по вул. Кільцевій, два вантажних автомобіля "VOLVO" та "МАЗ" потрапили у сніговий замет, внаслідок чого був блокований подальший рух даних автомобілів. Силами відділення ПРЧ АРЗ СП м. Чернігова на АЛП-15 (2 чоловіки особового складу) проведено комплекс робіт направлених на звільнення автомобілів зі снігового замету.
01 лютого 2013 року о 00 год. 45 хв. в с. Голубичі, Ріпкинського району, автомобіль "МЕРСЕДЕС" з'їхав у кювет. Силами відділення 6 ДПРЧ смт Ріпки на АЦ-40(131)137 (4 чоловіка особового складу) надана допомога по буксируванні автомобіля з кювету.
Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 82 одиниці спеціальної техніки та 107 працівників, з них на дорогах державного значення задіяно 62 одиниці спеціальної техніки та 74 працівника. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.