Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:00:03

Міліція Чернігівщини звільняє громадські місця від тютюнового диму

31.01.2013   08:29

16 грудня 2012 року вступив у силу Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів” від 24 травня 2012 року, відповідно до якого забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних цигарок і кальянів:

1. у ліфтах і таксофонах;
2. у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
3. у приміщеннях та на території навчальних закладів;
4. на дитячих майданчиках;
5. у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
6. у під’їздах житлових будинків;
7. у підземних переходах;
8. у транспорті загального користування, що використовується для

перевезення пасажирів;
9. у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
10. у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
11. у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого

самоврядування, інших державних установ;
12. на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

Також, забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів:
1. у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності;
2. у приміщеннях готелів та аналогічних установ розміщення громадян;
3. у приміщеннях гуртожитків;
4. в аеропортах та на вокзалах.

Працівники міліції, відповідно до вимог чинного законодавства, у межах своєї компетенції забезпечують контроль за виконанням статті 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях” та вживають відповідних заходів до її порушників:
– проводять попереджувально-роз’яснювальну роботу з громадянами в усній формі щодо виконання вимог законодавства про заборону куріння;

у місцях, де заборонено куріння та інших офіційно визначених місцях, працівник міліції робить зауваження щодо припинення правопорушення (загасити цигарку, припинити куріння). У разі відмови або ігнорування вимог працівника міліції, на правопорушника складають адміністративний протокол. (так, згідно ст. 175-1. Кодексу України про адміністративні правопорушення “Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях” тягне за собою … накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А повторне протягом року вчинення цього порушення передбачає штраф від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Лише протягом січня 2013 року працівниками міліції області вже складено майже 400 адміністративних протоколи за статтею 175-1 КУпАП “Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях” В тому числі, в закладах громадського харчування (кафе, барах, ресторанах) – понад півсотні. Профілактичні заходи у даному напрямку тривають.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.