Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 20:16:15

Відбулося розширене засідання колегії Держекоінспекції у Чернігівській області

30.01.2013   12:05Агенцiя

29 січня під головуванням Бурковського Леоніда Григоровича - начальника Держекоінспекції у Чернігівській області, відбулось розширене засідання колегії на тему: "Про підсумки роботи Держекоінспекції у Чернігівській області у 2012 році".

Відбулося розширене засідання колегії Держекоінспекції  у Чернігівській області

Відбулося розширене засідання колегії Держекоінспекції у Чернігівській області

Впродовж звітного року Держекоінспекцією у Чернігівській області проведено 3283 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 1132 об'єктах різної форми власності, з них комплексно -  859.

Складено 1735 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 1656 осіб. Матеріали 78-ми справ передано у судові органи та 63-х - у правоохоронні органи. Порушено 4 кримінальні справи.
Загальна сума накладених штрафів склала 282,132 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у 2012 році, пред'явлено 245 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 55917,462 тис.грн.
Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 58369,861 тис.грн.

За порушення природоохоронного законодавства впродовж 2012 року Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинялася виробнича діяльність 36-ти об'єктів.
За поточний період в пунктах пропуску через державний кордон перевірено 87986 одиниць пересувних транспортних засобів та 40317 вагонів.
Здійснено екологічний контроль 285264,3 тон вантажів та радіологічний контроль 3306838,6 тон вантажів.

Інспекторами постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 44 порушника, накладено штрафів на суму 4046 грн.

У засіданні взяли участь члени колегії, керівники Державного управління охорони навколишнього природного середовища, Головного державного управління охорони, відтворення і використання водних живих ресурсів та регулювання рибальства, Головного управління Держкомзему у Чернігівській області, обласного товариства охорони природи та Громадської ради при Держекоінспекції у Чернігівській області.

Роботу Державної екологічної інспекції у Чернігівській області за 2012 рік визнано задовільною. За результатами роботи колегії прийняті відповідні рішення.
Фото із засідання колегії.


Тетяна Войтенко, прес-служба Держекоінспекції у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини