Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:36:54

Соціальні працівники озвучили проблеми, що хвилюють чернігівців

29.01.2013   17:02

Основні проблеми, які хвилюють чернігівців, озвучили фахівці із соціальної роботи. Саме вони, реалізуючи завдання соціальної політики держави, безпосередньо спілкуються з родинами і акумулюють ті питання, що висловлюють люди на адресу органів влади та місцевого самоврядування.

“Ми не можемо стояти осторонь цих проблем, навіть якщо вони не стосуються нашого профілю діяльності, адже це не лише впливає на ситуацію в конкретній родині, а й визначає ставлення людей до влади в цілому”, – коментує директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнецова-Молодчая.

Першим кроком до пошуку механізмів, які б посилили ефективність взаємодії влади з громадськістю, стала зустріч колективу фахівців із соціальної роботи з депутатом Чернігівської міської ради, головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Олександром Шкуратом.

За словами Т. Кузнецової-Молодчої, така зустріч не випадкова, насправді переважна більшість проблем – це побутова тематика: заборгованість за комунальні послуги в неблагополучних сім’ях, приватизація гуртожитків, потреба в ремонті під’їздів, ліфтів, у пандусах, у нормальному освітленні дворів, у відновленні дитячих і спортивних майданчиків чи встановленні нових і таке інше.

Олександр Володимирович подякував спеціалістів за небайдуже ставлення до роботи й запросив до системної співпраці. “Думаю, що було б доречно узагальнювати отримувану від людей інформацію та передавати нам у комісію для відповідного реагування”, – запропонував депутат.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини