Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 12:28:57

Посадовця засуджено до позбавлення волі за отримання хабара

28.01.2013   13:06

Апеляційний суд області підтримав позицію прокуратури і залишив без змін вирок Козелецького районного суду у кримінальній справі по обвинуваченню виконуючого обов’язки начальника Чернігівського обласного Державного центру експертизи сортів рослин за ч. 2 ст. 368 (одержання хабара) та ч.1 ст. 365 (перевищення службових повноважень) КК України.

Посадовця засуджено до 2 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 2 роки та майже 6 тисяч гривень штрафу.

Як встановлено слідством і судом, чиновник отримав хабар у розмірі 6 тисяч доларів США та 42 тисяч гривень за надання дозволу на продаж ангару, який знаходився на обліку в Козелецькій Державній сортодослідній станції.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

Посилення підтримки Чернігівщини: на зустрічі з представниками фонду «ТІМ4ЮА» визначили напрями співпраці 08:27

Днями у Чернігові відбулася робоча зустріч із представниками благодійного фонду «ТІМ4ЮА», під час якої обговорили актуальні гуманітарні потреби Чернігівщини та визначили основні напрями подальшої співпраці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини