Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 22:47:07

Ліки від благодійників

18.11.2011   15:00

18 листопада у приміщенні Чернігівського центру медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” відбулася благодійна акція – передача препарату “Диспорт” для лікування дітей з дитячим церебральним паралічем від фірми “Ipsen Pharma”, яка вже понад 75 років успішно працює у сфері охорони здоров’я більш ніж у 110 країнах світу.

Чернігівський центр медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”

Чернігівський центр медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”

У благодійному заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, президент Всеукраїнської громадської організації “Свобода руху для щасливого дитинства” Олег Андрійчук, керівництво управління охорони здоров’я ОДА, головні лікарі дитячих поліклінік м.Чернігова, батьки, діти та дитячі неврологи міста.

Від імені представництва фірми “Ipsen Pharma” Олег Андрійчук передав 10 флаконів препарату “Диспорт”, на загальну суму 40 тисяч гривен, директору центру “Відродження” Василю Пасічнику. У свою чергу Василь Пасічник подякував владі, громадській організації, Партії регіонів та висловив сподівання на подальшу співпрацю з фірмою “Ipsen Pharma”.

Застосування препарату “Диспорт”, який офіційно зареєстрований в Україні є технічно простим, безпечним та ефективним методом допомоги хворим на ДЦП. Його використання та диференційоване розслаблення м’язу дозволяє більш ефективно провести комплекс реабілітаційних заходів, у результаті чого хвора дитина швидше повертається до повноцінного життя.

Дитячий церебральний параліч є однією з основних причин дитячої неврологічної інвалідності. На сьогоднішній день в області на диспансерному обліку перебуває 428 дітей з ДЦП. Комплексна реабілітація хворих дітей на ДЦП відбувається у центрі “Відродження”. Цей заклад оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням, залом лікувальної фізкультури та хореографії, тренажерним та музичним залом, 15 медичними кабінетами, іншими приміщеннями для проведення усіх необхідних процедур, що забезпечують комплексну реабілітацію та повертають дитину у суспільство.

По завершенню благодійного заходу гості мали змогу ознайомиться з роботою закладу реабілітації детальніше, а Віктор Тканко оглянув будівництво нового корпусу центру “Відродження” та поспілкувався з будівельниками. Під час розмови зазначалося, що до кінця поточного року необхідно використати субвенцій на суму в 2 мільйона гривен. Будівельні роботи на цьому важливому об’єкті проводить ТОВ “Сівербуд”.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини