Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 07:04:47

Ліки від благодійників

18.11.2011   15:00

18 листопада у приміщенні Чернігівського центру медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” відбулася благодійна акція – передача препарату “Диспорт” для лікування дітей з дитячим церебральним паралічем від фірми “Ipsen Pharma”, яка вже понад 75 років успішно працює у сфері охорони здоров’я більш ніж у 110 країнах світу.

Чернігівський центр медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”

Чернігівський центр медіко-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”

У благодійному заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, президент Всеукраїнської громадської організації “Свобода руху для щасливого дитинства” Олег Андрійчук, керівництво управління охорони здоров’я ОДА, головні лікарі дитячих поліклінік м.Чернігова, батьки, діти та дитячі неврологи міста.

Від імені представництва фірми “Ipsen Pharma” Олег Андрійчук передав 10 флаконів препарату “Диспорт”, на загальну суму 40 тисяч гривен, директору центру “Відродження” Василю Пасічнику. У свою чергу Василь Пасічник подякував владі, громадській організації, Партії регіонів та висловив сподівання на подальшу співпрацю з фірмою “Ipsen Pharma”.

Застосування препарату “Диспорт”, який офіційно зареєстрований в Україні є технічно простим, безпечним та ефективним методом допомоги хворим на ДЦП. Його використання та диференційоване розслаблення м’язу дозволяє більш ефективно провести комплекс реабілітаційних заходів, у результаті чого хвора дитина швидше повертається до повноцінного життя.

Дитячий церебральний параліч є однією з основних причин дитячої неврологічної інвалідності. На сьогоднішній день в області на диспансерному обліку перебуває 428 дітей з ДЦП. Комплексна реабілітація хворих дітей на ДЦП відбувається у центрі “Відродження”. Цей заклад оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням, залом лікувальної фізкультури та хореографії, тренажерним та музичним залом, 15 медичними кабінетами, іншими приміщеннями для проведення усіх необхідних процедур, що забезпечують комплексну реабілітацію та повертають дитину у суспільство.

По завершенню благодійного заходу гості мали змогу ознайомиться з роботою закладу реабілітації детальніше, а Віктор Тканко оглянув будівництво нового корпусу центру “Відродження” та поспілкувався з будівельниками. Під час розмови зазначалося, що до кінця поточного року необхідно використати субвенцій на суму в 2 мільйона гривен. Будівельні роботи на цьому важливому об’єкті проводить ТОВ “Сівербуд”.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини