Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:12:27

Прилуцькій міській стоматологічній поліклініці – 50

18.11.2011   12:58Агенцiя

Наказом Чернігівського облздороввідділу № 220 від 17 листопада 1961 року була організована міська стоматологічна поліклініка.

У зв’язку з її відкриттям прийнято штат медичних працівників по переводу із міської міжрайлікарні в кількості 16 одиниць: 5 лікарів-стоматологів, 6 зубних лікарів, 3 медичні сестри, 2 санітарки. У склад міської стоматологічної поліклініки включено госпрозрахунковий зубопротезний кабінет у кількості 9,75 штатних одиниць, а саме завідуючий кабінетом – 1 одиниця, лікарі-протезисти – 2,5, зубні техніки – 4, медична сестра – 1, санітарка – 1, бухгалтер, касир – 0,25 одиниці.

Очолив поліклініку головний лікар Григорій Васильович Вовк, який працював до 1989 року. Із першого штатного складу поліклініки в місті проживають лікарі-стоматологи Софія Федорівна Литвиненко та Ніна Федорівна Ятченко, а також старша медична сестра Зінаїда Степанівна Кисіль.

Найбільше персоналу в закладі зібралося в 90-ті роки минулого сторіччя – 116 чоловік, із них 42 лікарі. Працювали відділення дитячої, терапевтичної та ортопедичної стоматології; пародонтологічний, ортодонтичний, рентгенологічний і фізіотерапевтичний кабінети.
За час свого існування поліклініка займалася значною профілактичною та лікувальною роботою. Проводилася двохразова санація порожнини рота дітям шкіл та дошкільних закладів, що було найвищим досягненням вітчизняної стоматології, санація порожнини рота робітникам промислових підприємств та учням середніх спеціальних учбових закладів.

Більше 40 років у поліклініці відпрацювали Анатолій Григорович Мацапура – лікар-стоматолог-ортопед, Микола Васильович Чучупа – лікар-стоматолог-ортопед, Лідія Іллівна Кольц – лікар-стоматолог, Ганна Федорівна Тишенко – завідуюча відділенням та продовжують трудитися головний лікар Василь Григорович Кольц, медсестри Алла Степанівна Петровська та Ірина Василівна Кендзерська, дитячий лікар-стоматолог Любов Василівна Цвєткова.

На даний момент у поліклініці працює 66 чоловік, із них 20 лікарів, 26 середніх медичних працівників, 12 представників молодшого медичного персоналу та 8 осіб іншого персоналу. Поліклініка є базою підготовки лікарів-інтернів із стоматології.

Завдяки підтримці міського голови Юрія Володимировича Беркута в 2011 році перекрито дах будівлі ондуліном, поставлено енергозберігаючі склопакети у вікна та вхідні двері, облицьовано керамічною плиткою східці та пофарбовано фасад відділення терапевтичної стоматології, придбано 2 сучасні стоматологічні установки, 2 компресори та сухожарову шафу. Відділення забезпечено гарячим водопостачанням.

Нині наша поліклініка надає всі види висококваліфікованої стоматологічної допомоги: лікування хвороб зубів та слизової оболонки порожнини рота у дорослих та дітей, видалення зубів, виправлення аномалій положення зубів та прикусу (ортодонтична допомога), зубне протезування.

Поліклініка працює у дві зміни з 8 до 20 години. У вихідні та святкові дні стоматологічна допомога надається черговим лікарем. Визначений контингент хворих отримує стоматологічну допомогу вдома.
Наша поліклініка має вищу акредитаційну категорію, є учасником Програми “Місяць здорової усмішки-2011”. Лауреат конкурсу “Прилуцький олімп-2011” у номінації “Почуття обов’язку”.

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=1910

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.