Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:41:14

Порушена кримінальна справа відносно громадянина Республіки Білорусь, який намагався перемістити через кордон особливо небезпечну психотропну речовину

18.11.2011   12:48

Чернігівські митники спільно із співробітниками УСБУ у Чернігівській області та прикордонниками припинили факт контрабандного переміщення через кордон особливо небезпечної психотропної речовини.

23-річний громадянин Республіки Білорусь виїжджав з території України через пункт пропуску “Нові Яриловичі”, скориставшись для цього смугою спрощеного контролю – “зеленим коридором”. Співробітники пункту пропуску, здійснивши аналіз ситуації, прийняли рішення провести поглиблений огляд автомобіля та багажу водія і громадян, які слідували разом з ним. Для цього автомобіль перемістили до смуги “червоного коридору”. Під час огляду виявили конверт з порошкоподібною речовиною білого кольору. У салоні автомобіля знайшли й електронні ваги для зважування предметів малої ваги, на яких було видно залишки білого порошку.

За висновками проведеного експертного дослідження вилучена речовина містить у своєму складі ТFМРР і є особливо небезпечною психотропною речовиною, обіг якої заборонено.

17 листопада 2011 року Чернігівською митницею була порушена кримінальна справа відносно громадянина Республіки Білорусь за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України. Порушник затриманий, триває дізнання.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.