У Чернігові невідомі масово розстрілюють котів
Захисники тварин почали розшукувати стрілка.
У Чернігові у різних мікрорайонах міста невідомі розстрілюють котів з вогнепальної зброї.
Господарі тварин припускають, що так хтось розважається і використовує Мурчиків як живі мішені. Захисники тварин почали розшукувати стрілка. Одному коту після поранень вдалося вижити. Він приніс додому кулі у власному тілі. А любителька тварин втратила чотирьох улюбленців. Вона облаштувала під житловим будинком цілий притулок для бездомних кішок. У кожної з них була своя тепла будка і миска з їжею. Ще ввечері люди бачили котів, а вранці будки спорожніли.
Ветеринари зробили розтин. Кажуть, без втручання людини тут не обійшлося. Коти загинули, тому що на них влаштували полювання невідомі, передає ТСН.
Хто стріляв, з якої зброї і чому, повинні встановити правоохоронці. В обох випадках на котів відкрили вогонь у житлових кварталах. Власники тварин написали заяви в міліцію і прокуратуру, їх прийняли і обіцяли розглянути.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression