У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та Управління СБУ в Чернігівській області, за силової підтримки спецпідрозділу КОРД, під процесуальним керівництвом Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони центрального регіону припинили діяльність каналу незаконної торгівлі зброєю та боєприпасів.
Правоохоронці встановили, що 28-річний чернігівець, військовослужбовець, що перебував в СЗЧ (самовільне залишення частини), налагодив канал незаконної торгівлі зброєю та боєприпасами. Зловмисник під час служби мав доступ до зброї та боєприпасів, вивіз їх із зони бойових дій, потім став активно підшукував покупців. Реалізацію здійснював безпосередньо під час особистих зустрічей з покупцями.
Поліцейські задокументували кілька фактів незаконного збуту трьох автоматів АК, 2 ручних гранат та понад 400 набоїв до стрілецької зброї різного калібру, чим припинили діяльність злочинної схеми та запобігли неконтрольованому поширенню зброї.
Під час чергової спроби продажу автоматичної зброї та боєприпасів поліцейські затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час санкціонованого обшуку також виявлено та вилучено ще близько 1000 набоїв.
Наразі слідчий поліції під процесуальним керівництвом прокуратури повідомив затриманому про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Відділ комунікаціїполіції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.