Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 03:25:35

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках

14.01.2026   14:35Агенцiя

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

У межах ініціативи офіційної програми міжнародної допомоги Уряду Словацької Республіки SlovakAid, що адмініструється Slovak Agency for International Development Cooperation (SAIDC), передбачено ремонт захисних споруд у названих закладах.

    «Ремонтні заходи включають відновлення, покращення технічного стану конструкцій, облаштування освітлення та вентиляції, а також створення належних санітарних умов. Цей проєкт є яскравим прикладом плідної співпраці з нашими словацькими партнерами та громадським сектором», – зазначає начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи» забезпечив залучення додаткових благодійних коштів.

Важливу координаційну роль у впровадженні ініціативи відіграє громадська організація «Ладан-СТАРТ», яка сприяє взаємодії між партнерами, органами місцевого самоврядування та громадою.

Комунальні заклади, жителі селища долучилися до збору благодійних внесків, у результаті чого акумульовано понад 67 тисяч гривень. Зібрані ресурси також будуть спрямовані на покращення умов укриттів.

За повідомленням Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини