Двоє постраждалих внаслідок атаки рф на Чернігівщину. Розпочато кримінальні провадження
За процесуального керівництва Чернігівської обласної та Козелецької окружної прокуратур розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
За даними слідства, 30 листопада в пообідній час війська рф завдали удару БпЛА по критичній інфраструктурі в Корюківському районі. Поранень зазнала 37-річна місцева жителька.
Близько опівночі цього ж дня ворожий безпілотник атакував цивільну інфраструктуру в Деснянській громаді Чернігівського району. Від осколкових поранень постраждала 25-річна місцева мешканка, її доставлено до лікарні. Пошкоджено будинок, вогнем знищено господарську споруду та автомобіль.
Прокурори у взаємодії зі слідчими поліції та регіонального органу безпеки вживають всіх заходів з метою документування чергових воєнних злочинів країни-агресора.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.