За 241 тис грн придбало автомобіль Управління Державної служби охорони при УМВС в Чернігівській області
Регіональні підрозділи МВС з 28 грудня по 2 січня за результатами тендерів уклали низку угод на придбання легкових автомобілів на загальну суму 1,05 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.
Найдорожчий автомобіль придбало Управління Державної служби охорони при УМВС України в Рівненській області – чорний кросовер Mitsubishi Outlander 2.4 CVT Intense вартістю 311 тис грн.
Авто має підігрів передніх сидінь, автоматичний двозонний клімат контроль, бортовий комп’ютер з кольоровим дисплеєм, систему Bluetooth, управління стереосистемою на кермі, камеру заднього огляду, 6 динаміків, електропривід відкривання і закривання задньої двері. Шкіряний салон не вимагався. Аналогічний автомобіль, але в більш розкішній комплектації “Ultimate” за 338 тис грн. нещодавно придбало Управління Державної служби охорони при ГУ МВС України в Донецькій області.
Також автомобіль Mitsubishi Outlander 2.0 CVT придбало Управління Державної служби охорони при УМВС в Чернігівській області. В цьому випадку придбано одну з найпростіших комплектацій “Inform” за 241 тис грн.
Решта придбаних міліцією автомобілів були значно дешевшими.
Відділ Державної служби охорони при УМВС України в Кіровоградській області придбав два автомобілі Nissan Almera по 115 тис грн.
Криворізький відділ Державної служби охорони придбав три ВАЗ 21214 “Нива” по 88 тис грн.
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.