Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 15:33:55

Підведено підсумки благодійного аукціону “Купи зустріч” – 2012

15.01.2013   13:01Агенцiя

Участь в аукціоні взяли 180 учасників. За ввесь період благодійної акції було зібрано 8200 гривень

Підведено підсумки благодійного аукціону Купи зустріч–2012

Підведено підсумки благодійного аукціону Купи зустріч–2012

Благодійний інтернет-аукціон “Купи зустріч”, організатором якого вже другий рік поспіль виступає ЧОО ВМГО “Демократичний Альянс” завершився і досягнув своєї кінцевої мети. В цьому році, по результатам аукціону, організаторами було прийнято рішення про надання допомоги реанімаційному відділенню Чернігівської обласної дитячої лікарні та вже третій рік поспіль Центру соціальної реабілітації с. Хмільниця.

Саме на Старий Новий рік, тобто 14 січня, представником “Демократичного Альянсу”, а саме ініціатором благодійного аукціону Висоцьким Геннадієм було вручено медичну центрифугу реанімаційному відділенню Чернігівської обласної дитячої лікарні. Цей медичний прилад, що коштує 6 тис. грн., дає можливість відокремити еритроцити від інших елементів крові, та на сьогодні є дуже необхідним обладнанням для дитячої реанімації.

Трохи раніше, на день Святого Миколая, команда Демократичного Альянсу разом з представниками Проекту Чернігівський благодійний бюлетень та Автомобільний форум Чернігова відвідали Центр соціальної реабілітації с. Хмільниця, де привітали діточок святковою виставою та подарували багато корисних подарунків (канцелярія, засоби гігієни, книжки, іграшки, одяг…).

Сам благодійний аукціон тривав протягом всього листопада. Участь у аукціоні взяло близько 180 осіб, серед яких були як звичайні чернігівці, так і відомі в місті люди. Серед них: політики, бізнесмени, громадські діячі, шоумени, блогери. В цьому році по результатах аукціону було зібрано 8200грн. На жаль, не всі із заявлених ставок на зустріч виявились справжніми. Тому і зібрана сума в результаті дещо менша в порівнянні з сумарною на інтернет-сайті.

Висловлюємо щиру вдячність партнерам благодійного аукціону “Купи зустріч”: інтернет – магазину http://korobok.net.ua/, міській кав’ярні “Шарлотка” і кондитерській фабриці “Стріла”.
Інформаційним партнерам: телеканалу “Дитинець”, газеті “Главная и Любимая” портал Чернігова http://gorod.cn.ua/, Чернігівській загальнополітичній газеті http://svoboda.fm/, сайту http://pik.cn.ua/, інформ-агенції “Чернігівський монітор” http://monitor.cn.ua/, експертному клубу “Чиста політика” http://politika.cn.ua/, всеукраїнській тижневій газеті “Сіверщина” http://siver.com.ua/, інформаційному виданню http://anoncer.net/, сайту http://geometria.ru/ і Чернігівській обласній газеті “Чернігівська правда” http://despravda.com.
Окрім цього висловлюємо особисту подяку всім учасникам аукціону. Саме завдяки Вам діти, що потребують допомоги – таки отримали її.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.