Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 19:13:46

На честь ветеранів Ніжинщини: в Плисківській громаді провели другий етап районного турніру «Змагаюсь за Героя»

18.08.2025   09:38Агенцiя

Днями у Плисківській громаді фінішував дводенний турнір «Змагаюсь за Героя» під гаслом «Для Титанів». Організовано змагання за підтримки Ніжинської РВА. Місце проведення – місцева дитячо-юнацька спортивна школа.

Захід присвячений ветеранам Ніжинщини.

Першого дня у спортивному поєдинку зустрілися команди дитячо-юнацьких шкіл Ніжинської, Бахмацької, Борзнянської, Бобровицької та Плисківської громад.

Символічний перший удар по м’ячу зробили ветерани Татул Оганян та Сергій Савченко.

Іван Ващенко, заступник голови ОДА, Григорій Ковтун, очільник Ніжинської РВА, та Марина Вірко, голова Плисківської сільської ради – також серед вболівальників.

    «Такі заходи допомагають триматися, відволіктися від важких воєнних буднів як військовим, так і дітям. Ми повинні продовжувати жити, пам’ятаючи всіх тих, хто віддав своє життя за Україну. А спорт допомагає відчути, що життя триває», – звернувся до зібрання Іван Ващенко.

З ним погоджується Григорій Ковтун:

     – Наша мета – дати можливість дітям поспілкуватися з воїнами. А військовим відчути, що діти дякують. Хочемо, щоб започаткований турнір продовжився і охоплював не лише Ніжинщину, а й інші райони.

У запеклій футбольній боротьбі перемогу здобула команда Ніжинської громади. Бахмацька та Бобровицька – посіли друге і третє місця відповідно.

    «Ми грали не для перемоги, а для підтримки наших захисників», – каже Тимофій, учень Ніжинської ДЮФШ.

Другого дня до участі у змаганнях долучилось 7 команд ветеранів – це збірні команди з Ніжинщини, з Куликівської та Чернігівської громад, а також з Києва. 

Змагались у 4-х видах спорту: дартс, настільний теніс, шашки та гірьовий спорт.

Ветеран Дмитрій, який з перших днів війни долучився до лав ЗСУ, а у 2023 році отримав поранення, впевнений:

     – Ми повинні все зробити, щоб нашим дітям не дісталася така доля, як нам. Щоб вони росли вільними і незалежними українцями. Я вважаю, що діти мають право грати і відпочивати. 

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини