Знайомство з професією поліцейського: діти завітали на пізнавальну екскурсію до Корюківського районного відділу поліції
До Корюківського районного відділу поліції завітали юні відвідувачі Корюківської публічної бібліотеки.
Правоохоронці радо зустріли дітей та провели для них цікаву екскурсію.
Школярі мали змогу побачити, як працюють поліцейські, заглянули до “зеленої кімнати” — спеціального простору для безпечного спілкування з дітьми, ознайомилися з анатомічними ляльками, які застосовуються під час роботи з дітьми в різних ситуаціях — для навчання, пояснення складних тем і проведення опитувань у чутливих випадках.
Особливе зацікавлення викликала демонстрація процедури зняття відбитків пальців — діти побачили, як фіксуються сліди рук, що допомагає поліцейським під час розслідувань.
На завершення зустрічі правоохоронці пригостили школярів солодощами, побажали їм веселих і безпечних канікул та нагадали, що поліція завжди поруч, аби допомогти.
Такі заходи сприяють зміцненню довіри до поліції, формують у дітей розуміння правопорядку та демонструють, що поліцейський — це не лише форма, а насамперед людина, готова прийти на допомогу.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.