Поліцейські затримали водія автомобіля, який причетний до смертельної ДТП у Прилуках
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу розшукали та затримали 20-річного чоловіка, який причетний до дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув неповнолітній хлопець.
Після ДТП водій легковика втік та переховувався від слідства.
Повідомлення про ДТП із загиблим надійшло до поліції 29 липня близько 22-ї години. На місці події працювали слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу, оперативники кримінальної поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Чернігівській області.
Попередньо поліцейські встановили, що водій легкового автомобіля рухався вулицею Незалежності в напрямку центру міста. Під час руху від авто відлетіло переднє колесо, яке влучило у 15-річного велосипедиста, що їхав назустріч. Від отриманих травм хлопець загинув.
Водій легковика покинув місце аварії. Під час першочергових оперативно-розшукових заходів поліцейські виявили автомобіль «ВАЗ» із характерними пошкодженнями в одному з мікрорайонів Прилук і вилучили його. Згодом оперативники з’ясували, хто перебував за кермом авто. Невдовзі співробітники відділу кримінальної поліції Прилук затримали втікача.
Слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомив зловмиснику про підозри за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою в стані сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого) та ч. 1 статті 135 Кримінального кодексу України (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебувала в небезпечному для життя стані).
За скоєне фігуранту загрожує до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на той самий строк.
Затриманому суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою.
У межах провадження призначено низку експертиз, слідчі дії тривають.
Поліція звертається до можливих свідків: якщо вам відомі будь-які обставини цієї ДТП – звертайтеся за телефоном (093) 672-96-76 (слідчий) або повідомляйте на лінію 102.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.