Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 02:30:35

На Чернігівщині розікрали військове майно на 1,5 млн грн

14.01.2013   18:02Агенцiя

Офіцери однієї з військових частин Чернігівської області, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинили викрадення приладів нічного бачення.

Проведеною Чернігівською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері перевіркою установлено, що військові службові особи однієї з військових частин Чернігівської області протягом серпня – вересня 2012 року, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинили викрадення військового майна – приладів нічного бачення на загальну суму майже 1,5 млн грн.

Відомості щодо вчинення військовими службовими особами вказаного кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування відповідно до вимог чинного Кримінального процесуального кодексу України.

Відділ зв’язків із засобами масової інформації
Генеральної прокуратури України

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.