Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 квітня, 07:47:49

Поліцейські Чернігівщини провели превентивні заходи щодо запобігання продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

24.07.2025   09:42Агенцiя

Інспектори служби освітньої безпеки Чернігівського районного управління поліції спільно з поліцейським офіцером Новобілоуської громади старшим лейтенантом поліції Миколою Акуленком провели низку профілактичних заходів на території Чернігівського району.

Метою таких заходів стало запобігання продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім, а також підвищення обізнаності продавців щодо відповідальності за порушення законодавства.

Правоохоронці відвідали низку торгівельних закладів в селах громади. Під час візитів поліцейські поспілкувалися з продавцями та адміністрацією закладів, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо чинної заборони продажу підакцизних товарів особам, які не досягли 18 років. Особливу увагу правоохоронці приділили можливим наслідкам порушення закону, зокрема адміністративній та кримінальній відповідальності.

Крім того, поліцейські провели профілактичні бесіди з представниками автозаправних станцій, які здійснюють торгівлю пально-мастильними матеріалами та іншими легкозаймистими речовинами. Під час зустрічей правоохоронці наголосили на ризиках продажу подібної продукції неповнолітнім, оскільки це може сприяти вчиненню правопорушень, пов’язаних із незаконною діяльністю, включаючи акти вандалізму, підпали, а в сучасних умовах — і потенційні диверсії.

Такі заходи спрямовані на формування безпечного середовища для підлітків, запобігання правопорушенням серед молоді та підвищення відповідальності з боку представників бізнесу. Правоохоронці й надалі продовжуватимуть співпрацю з громадами задля посилення профілактики.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини