Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 11:35:25

Рушниця, патрони, здобич та штраф 10 тисяч гривень - плата за браконьєрство

14.01.2013   10:44

Таким став результат незаконного полювання одного з жителів Сумської області в угіддях МРП “Новгород-Сіверське”

Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції у Чернігівській області.

Правила  та порядок полювання регламентовано Законами України “Про тваринний світ”, “Про мисливське господарство та полювання”, іншими законами та нормативно-правовими актами України, а також наказами  користувачів мисливських угідь про проведення полювання на їх територіях.

Але, як показує життєвий досвід та чисельні перевірки, із року в рік під час полювання фіксується безліч порушень.

Під час проведення чергової рейд-перевірки  по контролю за станом охорони та використанням тваринного світу Держекоінспекцією у Чернігівській області встановлено черговий факт браконьєрства.

В мисливських угіддях МРП “Новгород-Сіверське” ЧОО УТМР біля с.Фаївка Новгород-Сіверського району на кукурудзяному полі громадянин Сумської області здійснив незаконне добування дикого кабана.

Зазначене є порушенням ст. 20 Закону України  “Про мисливське господарство та полювання”.

За  порушення правил полювання порушник притягнений до адміністративної відповідальності за ст. 85, ч.2 КУпАП.

Мисливську рушницю, патрони, посвідчення мисливця та м'ясо кабана вилучено, про що складено опис.

Сума збитків, заподіяних унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання в результаті незаконного добування кабана на території мисливських угідь становить 10000 грн.

Матеріали справи передано до Новгород-Сіверського  районного суду.

Держекоінспекція у Чернігівській області попереджає, що і надалі проводитиметься контроль за дотриманням користувачами мисливських угідь затверджених лімітів та норм добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів та суворе дотримання мисливцями правил полювання.

Також екологічна звертається до громадськості: у разі виявлення порушення природоохоронного законодавства, зокрема - фактів браконьєрства - звертайтесь до Держекоінспекції у Чернігівській області за телефонами:  (0462) 651-362; 4-22-10

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини