Поліцейські оперативно затримали підозрюваного у грабежі в Чернігові
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з управління карного розшуку обласної поліції встановили 40-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річного жителя Чернігова.
За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.
Днями до поліції звернувся 50-річний чернігівець, який повідомив, що в Чернігові у сквері невідомий чоловік, під приводом зателефонувати, вихопив у нього з рук мобільний телефон та втік в невідомому напрямку.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції.
Провівши комплекс оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили та затримали грабіжника - 40-річного містянина, раніше судимого за майнові злочини.
Чоловік зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.
Поліція затримала зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістила його до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом прокуратури оголосив фігуранту про підозру у грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 статті 186 Кримінального кодексу України). Чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Зловмиснику загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.