Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 02:31:41

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду провадження щодо посадовця лісгоспу за фактом сприяння незаконній порубці дерев

09.07.2025   16:06Агенцiя

Слідчі поліції за оперативного супроводу СБУ та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання мешканцем Ніжинського району своїх посадових обов’язків, що сприяло незаконній порубці лісу. Збитки, завдані державі, склали понад 1,6 мільйона гривень.

У ході розслідування кримінального провадження поліцейські встановили, що 49-річний фігурант, відповідно до своїх посадових обов’язків, має здійснювати контроль за правильністю лісокористування, охороною і захистом лісу на закріпленій дільниці, в тому числі – під час організації та проведення планових санітарних рубок лісу.

Утім, вказаний працівник лісового господарства недбало поставився до виконання своїх службових обов’язків. Через це у ході чергової санітарної рубки лісу виконавці робіт додатково вирубали понад чотири десятки здорових дерев порід ясен, дуб та вільха. Загальні збитки, завдані лісовому господарству України, склали понад 1,6 мільйона гривень.

Слідчий поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості, тобто неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 статті 367 Кримінального кодексу України).

Недбалому посадовцю загрожує до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом передано прокуророві для скерування до суду.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Джерело: https://cn.npu.gov.ua/news/na-chernihivshchyni-politseiski-skeruvaly-do-sudu-provadzhennia-shchodo-posadovtsia-lishospu-za-faktom-spryiannia-nezakonnii-porubtsi-derevv

Останні новини Чернігівщини

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини