У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному вирощуванні конопель та зберіганні наркотичних засобів
Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини отримали інформацію про те, що 51-річний житель Чернігова незаконно облаштував на території свого господарства дві теплиці у яких здійснює культивування рослин коноплі.
За силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД поліцейські провели санкціонований обшук за місцем мешкання фігуранта. На його присадибній ділянці правоохоронці виявили облаштовані дві теплиці, де вирощувалися коноплі. Крім того, у спеціально обладнаному приміщенні для сушіння було знайдено висушені рослини. Усе виявлене поліцейські вилучили.
Під час обшуку правоохоронці також виявили та вилучили дві коробки з речовиною рослинного походження, схожою на канабіс, електронні ваги з нашаруванням, мінеральні добрива, знаряддя для культивування та мобільний телефон.
Вилучене направлено на проведення експертних досліджень.
Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Дізнавачі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури здійснюють досудове розслідування за кількома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 1 ст. 310 (незаконний посів або вирощування конопель);
- ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин).
Зловмиснику загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Хотів придбати автомобіль, натомість втратив понад 110 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання 11:25
Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.
Міська рада просить мешканців Чернігова перевірити готовність генераторів 10:34
У зв’язку з посиленням ударів російської федерації по об’єктах енергетичної інфраструктури, що мають на меті залишити населення без електропостачання, міська влада звертається до мешканців багатоквартирних будинків Чернігова з проханням підготувати до використання генератори, отримані раніше від ЖЕКів.
Поліція Корюківського району розслідує кримінальне провадження за фактом наруги над могилами на кладовищі 09:50
5 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що на кладовищі міста Сновськ невідомі особи пошкодили каплицю та вчинили наругу над могилами військових.
Не залишити сам на сам: у громадах області організовують підтримку маломобільним громадянам в умовах надзвичайних ситуацій 09:20
Організацію та функціонування систем соціального захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій обговорили сьогодні представники громад та РВА на онлайн-нараді, яку провела заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.
Прилуцькі поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 08:27
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 43-річного чоловіка, який займався збутом наркотиків.