Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 серпня, 09:23:32

єРобота: грант для ветеранів та членів їх сімей

07.07.2025   12:47Агенцiя

Грант для ветеранів та членів їх сімей — це не просто стимулювання підприємництва чи фінансова підтримка бізнесу. Це, насамперед, можливість повернути людині віру у власні сили, допомогти відчути мотивацію до нових звершень і зробити крок до незалежності та самореалізації.

Ця програма для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також членів їх сімей. І саме цим людям після пережитого важливо мати не лише засоби для життя, а й мету, яка надихає.

Цього року на Чернігівщині маємо 16 переможців за програмою «Грант для ветеранів та членів їх сімей» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості.

Загальна сума фінансової підтримки від держави на започаткування або розвиток їх бізнесу становить 7,5 млн. гривень.

Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення в області 31 нового робочого місця.

Перелік бізнесів грантерів надзвичайно різноманітний. Це - придбання зерносушарки для надання послуг з сушки зерна, фарбувально-сушильної камери для фарбування автотранспортних засобів, відкриття фітнес-клубу, майстерні з виготовлення сувенірів, розвиток реабілітаційного центру, магазинів (продовольчого, дитячого взуття, металопластикових вікон та вхідних і міжкімнатних дверей, вело та мототехніки, автошин, БАДів, спортивного харчування, вітамінів), надання косметологічних та будівельно-ремонтних послуг, розширення бджільництва.

Програмою передбачається надання грантів у розмірах:

- до 250 тис. грн - для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також членів їхніх сімей за умови створення 1 робочого місця;

- від 250 тис. до 500 тис. грн - для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також членів їхніх сімей за умови створення 2 робочих місць;

- від 500 тис. до 1 млн грн - для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни за умови створення 4 робочих місць. Для цієї категорії грантоотримувачів існують й інші умови, а саме: вони мають бути зареєстрованими як ФОП не менше 12 місяців до моменту подання заяви на отримання гранту. А грант надається на умовах співфінансування у співвідношенні 70/30, тобто отримувач вкладає у свою справу 30% власних або кредитних коштів, а 70% коштів надає держава у вигляді гранту.

Більш детально про програму https://is.gd/ewoACH

Дізнатися більше про державні грантові програми можна в офісах підтримки мікро- та малого бізнесу «Зроблено в Україні», які діють на базі Чернігівського обласного центру зайнятості (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40; т. 0800-600-54) та Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості (м. Прилуки, вул. Вокзальна, 46; т. 0462-97-62-85).

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

23 серпня - День Державного Прапора України 13:27

Витоки кольорів нашого Державного Прапора сягають доби Руського королівства, коли синя та жовті барви позначали державу короля Данила у ХІІІ столітті. Одна з перших згадок про поєднання синьої і жовтої барв на «гербових прапорах» українських земель датується початком ХV століття.

Міську раду зобов’язано упорядкувати майже 780 га земель обмеженої оборотоздатності 15:02

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду задоволено позов прокурора до Батуринської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання міську раду розробити технічну документацію щодо 778 га земель лісового фонду, внести дані про земельну ділянку в Державний земельний кадастр та зареєструвати право комунальної власності на вказані землі.

Як військовим та ветеранам з Чернігівщини отримати виплати до Дня Незалежності? Пояснюють юристи

Як військовим та ветеранам з Чернігівщини отримати виплати до Дня Незалежності? Пояснюють юристи 14:59

До Дня Незалежності військові, ветерани, родини загиблих та жертви нацистських переслідувань отримають разові грошові виплати — до 3 100 гривень. Хто саме має право на допомогу, як відбувається нарахування і що робити у випадку відмови — чернігівцям пояснили експерти Юридичного Гончаренко центру.

Ще більше можливостей здобути освіту за сприяння служби зайнятості 14:57

Ваучер на навчання розширено до 156 пропозицій. До оновленого Переліку увійшло 95 професій та 61 спеціальність.

«єВідновлення»: комісії у громадах погодили понад 5500 заяв на більш ніж 2 мільярди гривень 10:24

Наразі в області на отримання всіх видів компенсації подано понад 8 тисяч звернень. З них більш ніж 5500 заяв отримали схвалення. Стосовно житлових сертифікатів, то таких документів сформовано 1015. Більше половини – реалізовано.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини