Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів–електровудочників з Сумщини
Другого червня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення рибоохоронного рейду на водоймах Новгород-Сіверського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На р. Десна поблизу с. Камінь Новгород-Сіверськоїгромади виявленотрьох браконьєрів, які з човна виловлювали рибу за допомогою електроструму.
В протизаконний спосіб порушники добули 27 екз. сома європейського, загальною вагою 41 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 138 159 грн.
Порушниками виявилися жителі селища Зноб-Но́вгородськета с. КривоносівкаШосткинського району Сумської області.
На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо -оперативну групу Новгород -Сіверського РУП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.
На правопорушників складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Новгород -Сіверськогорайонного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Незаконно добуту рибу, човен та електролов у комплекті вилучено.
Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 (цілодобово).
Довідкова інформація:
Залежно від потужності електровудка діє у радіусі від 5 до 20 метрів. При цьому вона здатна знищити все живе – від риби та ікри до планктону і найдрібніших мікроорганізмів. Та риба, яка не гине від дії електроструму, у майбутньому втрачає здатність нереститися.

Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
