Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 01:46:55

ДПС повідомляє про нову хвилю фейкових електронних листів

30.05.2025   13:10Агенцiя

Державна податкова служба фіксує чергову хвилю масових фейкових електронних розсилок, які здійснюються нібито від імені ДПС. За останній тиждень це вже другий подібний випадок. Про це повідомив Голова ДПС Руслан Кравченко у своєму Telegram-каналі.

За словами посадовця, подібні повідомлення отримують платники податків у різних регіонах. У вкладеннях до фейкових листів міститься шкідливе програмне забезпечення, що активується після відкриття PDF-файлу. Це ПЗ надає віддалений доступ до комп’ютера користувача стороннім особам.

У ДПС наголошують: офіційні листи відомства надходять лише з електронних адрес, які містять домен «@tax.gov.ua».

У разі сумнівів щодо походження листа платникам рекомендується звертатися безпосередньо до податкової служби.

Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини