У власність держави конфісковано комплекс для відпочинку, який використовувався у злочинній діяльності
Органи прокуратури області в апеляційному порядку домоглися спеціальної конфіскації в дохід держави бази відпочинку, яка використовувалася для здійснення злочинної діяльності.
Встановлено, що починаючи з квітня 2024 року організована злочинна група, яка складалася з трьох місцевих мешканок, використовувала комплекс відпочинку для отримання незаконного прибутку від забезпечення зайняття проституцією.
Протиправна діяльність організованої групи була припинена правоохоронними органами. Наразі її учасниць притягнуто до кримінальної відповідальності за сутенерство та втягнення осіб до зайняття проституцією (ч. 3 ст. 303 КК України).
Суд першої інстанції скасував арешт, накладений на майно, вказуючи на відсутність підстав для застосування спеціальної конфіскації. Проте, прокурор довів, що власниця коплексу знала про його незаконне використання. Дослідивши матеріали кримінального провадження та перевіривши доводи наведені в апеляційній скарзі, Чернігівський апеляційний суд ухвалив конфіскувати зазначену базу відпочинку у власність держави.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression