Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 13:00:00

У Ніжині поліцейські перекрили канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів

07.04.2025   10:59Агенцiя

Співробітники Ніжинського районного управління поліції затримали 44-річну місцеву мешканку, яка організувала канал збуту боєприпасів та підозрюється у продажі 30 гранат РГН. Зловмисниці загрожує до 7 років ув’язнення.

До оперативників кримінальної поліції Ніжинщини надійшла інформація про те, що мешканка Ніжина торгує зброєю та боєприпасами. Поліцейські встановили, що жінка причетна до збуту 30 гранат.
Після документування чергового факту збуту вибухонебезпечних боєприпасів співробітники кримінальної поліції Ніжинського райуправління затримали зловмисницю.
В ході проведення санкціонованого обшуку в оселі фігурантки поліцейські виявили 3 гранати РГН, понад 500 набоїв до автоматичної зброї, грошові кошти та мобільний телефон.
Усе вилучене направлено на проведення експертних досліджень. Зловмисницю затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Наразі слідчий поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури повідомив зловмисниці про підозру за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 7 років.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:33

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Понад півтори сотні малюків народилися в жовтні у Чернігові 11:52

У жовтні 2025 року в Комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівський пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 156 дітей — 71 дівчинка та 85 хлопчиків.

На Чернігівщині поліція встановлює обставини вибуху в полі, внаслідок якого двоє чоловіків загинули та одного травмовано 11:12

Учора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що внаслідок вибуху у полі у Борзнянській громаді Ніжинського району загинули двоє чоловіків (1993 та 2004 р.н) та ще один (1973 року народження) зазнав травм.

Посилення міжнародного партнерства: в ОВА підписали меморандум з БО «Кент з Україною» 10:48

Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між Чернігівською ОДА й благодійною організацією «Кент з Україною» (Велика Британія) учора підписали перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем і засновник та керівник місії згаданої організації Джордан Мід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини