Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 09:35:06

Депутати Чернігівської міської ради звернулись щодо проведення заходу державного фінансового контролю у КП «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради

04.04.2025   13:32Агенцiя

До Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області звернулась ініціативна група депутатів Чернігівської міської ради та представників громадськості «Гроші за ЗСУ» щодо проведення заходу державного фінансового контролю у Комунальному підприємстві «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради.

Метою звернення ініціативної групи є недопущення можливих порушень законодавства посадовими особами підприємства в частині запобігання надмірних виплат коштів з бюджету.
Марина Семененко повідомила, що 1 квітня було проведено засідання робочої групи з питань реалізації цінової політики в житлово-комунальному господарстві та міському пасажирському транспорті Чернігівської міської ради, на якій проголосували за встановлення вартості кілометра пробігу для електротранспорту в сумі 87 гривень 64 копійки. Вона зазначає, що це на 36 % більше за фактичні дані 2024 року.
Також обговорювалась пропозиція щодо встановлення вартості одного кілометру роботи для автобусів на рівні 81 грн, що майже вдвічі дорожче, ніж вже 2,5 роки їздять приватні перевізники. Разом з тим, начальник тролейбусного управління не зміг пояснити з чого складається такий тариф.
Ігор Мандровний зазначив, що аналогічне підприємство у Рівному (за штатною чисельністю, кількістю водіїв та тролейбусів) працює з меншою собівартістю та генерує менші збитки.
Представники громадськості стурбовані, що такі рішення призведуть до збільшення тарифів на проїзд у громадському транспорті, які і так на сьогодні є одним з найвищих по Україні.
Начальник управління Олександр Кондрашов повідомив, що на початку червня ми розпочнемо ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради за період з січня 2022 року по травень 2025 року. В ході ревізії в межах компетенції аудитори розглянуть вказані питання.
Він подякував депутатам та представникам громадськості за їхню активність та конструктивну взаємодію при вирішенні важливих для Чернігівщини питань. «Фінансова стабільність громад - одне з найважливіших завдань на сьогодні. Адже кошти, які на місцевому рівні скеровуються на відновлення регіонів, на забезпечення захищеного та комфортного життя громади, мають бути ретельно досліджені та захищені від будь-яких зловживань. Це повинен розуміти кожен, хто використовує кошти з бюджету», – наголосив Олександр Кондрашов.


Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини