Діти з Новгород-Сіверської, Сновської та Чернігівської громад-форпостів – на відпочинку у партнерів
У рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» школярі з прикордонної Новгород-Сіверщини днями відвідали Яготинську громаду, що на Київщині.
Серед різноманітних активностей, влаштованих партнером, – екскурсії, майстер-класи, концерти від вихованців мистецьких шкіл. Діти оглянули виставку місцевої картинної галереї, присвячену Яготинщині. А на базі відпочинку «Резиденція» – погодували тварин та прогулялися набережною.


Школярі іншої прикордонної громади – Сновської – поїхали до Борисполя.
Це – учасники місцевого футбольного клубу, які разом з батьками та тренерами відвідали цікаві екскурсії, виставу, інтерактивні ігри, майстер-класи зі спортивного туризму, з виготовлення виробів з кераміки, гончарства та валяння тощо.
Гості зі Сновської громади поспілкувалися з представниками Молодіжної ради та Асоціації учнівського самоврядування, а також взяли участь у товариському турнірі з футболу.



Спортивна зустріч у рамках проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» відбулася і між чернігівськими школярами та громадою-партнером – Полтавою.
Перемогу в товариському турнірі з футзалу здобули учні чернігівського ліцею № 12 «Неслухи». Друге місце посіла команда полтавського ліцею № 10 імені Володимира Короленка «Шакали». Бронзовими призерами товариської зустрічі стали учні полтавського ліцею «Здоров’я» № 14 «Бенгальські тигри».
Окрім спортивного заходу, діти з громади-форпоста відвідали майстер-класи з малювання бульбашками та виготовлення воскових свічок, а також – галушок.
Кухарі розповіли, за якими рецептами краще робити страву, з якими спеціями і як її потрібно подавати.
«Мені дуже сподобався як сам процес приготування галушок, так і їх смак. Вперше сам пробую робити галушки. І це для мене цікавий досвід», – розповів учасник майстер-класу Назар Ольховик.
Побували діти і в контактному зоопарку в Ковалівці.



Дещо раніше молодь Корюківки завітала до Золотоніської ТГ, Черкаської області. Там гості із громади-форпоста обговорили з представниками місцевого Молодіжного центру та ради можливості майбутньої співпраці та організацію молодіжних таборів. Також Корюківська молодь презентувала свою модель шкільного бюджету участі.
Подібні візити до громад-партнерів планують продовжити, щоб залучити до цікавих активностей та обміну досвідом якомога більше дітей Чернігівщини.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!