Чернігівці продовжують отримувати підтримку від міста у рамках міських соцпрограм
Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 39 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат – 1 953 334 гривень. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 6 березня.

Такі виплати здійснюються у рамках міської Програми надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 31 липня 2023 року № 33/VIII-4.
У 2023-2024 роках таку матеріальну допомогу отримали 518 осіб на загальну суму 27 305 766 гривень, цього року – 14 осіб на загальну суму 637 330 гривень.
Разову компенсацію за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника отримають ще дві особи на загальну суму 40 000 гривень. У 2023-2024 роках таку компенсацію отримала 71 особа на загальну суму 1 419 500 ривень,у поточному – три на загальну суму 60 000 гривень.
Іншим рішенням виконкому затвердили надання одноразової матеріальної допомоги 29 мешканцям міста Чернігова – власникам приватних житлових будинків, знищених чи пошкоджених внаслідок російської військової агресії. Загальна сума виплат – 299 445 гривень.
Такі виплати здійснюються відповідно до міської Програми, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-10. Загалом 2097 власників приватних житлових будинків вже отримали таку одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 32 774 955 гривень.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.