3 особи отримали опіки через розгерметизацію опалювального котла в сауні
8 січня о 00:50 до оперативно-координаційного центру надійшло повідомлення про надзвичайну подію в лазні в м. Мена в кафе "МонАні".
За попередніми даними, в приміщенні сауни сталася розгерметизація опалювального котла, внаслідок чого опіки окропом та паром ІІІа ступеню 70-80% тіла отримали юнаки 1989 р.н. та дівчина 1990 р.н.
Всіх постраждалих доправлено до реанімаційного відділення Менської центральної районної лікарні. Стан потерпілих важкий.
На момент вибуху в сауні знаходилося близько 10 людей, при цьому постраждали лише ті молоді люди, які на момент вибуху знаходилися в парильні.
Попередня причина події - порушення правил експлуатації обладнання, що призвело до створення надлишкового тиску в котлі.
За фактом події правоохоронні органи проводять перевірку.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.