Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 00:22:46

Суд визнав незаконною оренду приміщення університету під комерційну діяльність

31.01.2025   17:02Агенцiя

За позовом прокурора державі повернуто нежитлове приміщення університету, яке використовувалося для підприємництва

Ювенальними прокурорами доведено в суді порушення вимог Закону України «Про освіту» при передачі в оренду суб’єкту господарювання приміщення університету площею понад 200 м2, яке впродовж тривалого часу використовувалося ним для здійснення підприємницької діяльності.
Прокурором встановлено, що підставою орендних відносин була комерційна діяльність фізичної особи підприємця з виготовлення меблів, спрямована виключно на отримання прибутку та ніяким чином не пов’язана із забезпеченням освітнього процесу чи обслуговуванням його учасників, що є імперативними приписами законодавства відносно майна освітнього призначення та які сторонами не дотримано при укладенні оспорюваного договору.
Господарський суд Чернігівської області визнав позовні вимоги прокурора обґрунтованими, договір оренди майна освітнього призначення – недійсним, а орендаря зобов’язав звільнити та повернути закладу вищої освіти за актом приймання-передачі нежитлове приміщення площею 204,4 м2 вартістю 1,4 млн грн.
Після набрання рішенням суду законної сили прокуратура невідкладно вживатиме заходи щодо його реального виконання.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини